Ako pridať ľudí do Business Managera

Facebook Business Manager je nástroj od Facebooku, vďaka ktorému viete spravovať svoje Facebook stránky, Instagramové profily, Facebook Pixel či katalógy a mnoho ďalšieho "pod jednou strechou". Je užitočný nástroj najmä vtedy, keď nechcete robiť svoj biznis haky-baky, ale chcete mať systém v rozpočtoch, reklamách a celkovo vo fungovaní, riadení a vyhodnocovaní dát.

Ak už máte založený účet vo Facebook Business Manager a ste jediný, kto má k nemu prístup, mali by ste uvažovať nad tým, že si pridáte do účtu minimálne ešte jednu osobu. Môže sa stať, že Facebook Váš účet omylom zablokuje, alebo náhodou stratíte svoje heslo a k svoju účtu v Business Manager sa nedostanete. 

NÁVOD

Pridanie ďalších ľudí do Facebook Business Managera

Pridať nových ľudí sa dá prejdením do firemných nastavení v Business Manageri, alebo kliknutím na tento odkaz  https://business.facebook.com/settings/people a následným zvolením profilu.

Zobrazí sa vyskakovacie okno, kde sa zadáva e-mailová adresa osoby, ktorú chcete pridať. Následne musíte odkliknúť úroveň prístupu. 

Posledný krok je poskytnutie prístupu v určitých rozhraniach účtu. Vľavo môžete vidieť menu, kde máte všetky funkcie Business Managera. Ako prvý je prístup k stránke, v tomto prípade je to Porcia.sk, ktorý odkliknete a potom dávate vpravo prístup odklikávaním políčok. Je len na Vás, komu udelíte k čomu prístup. 

Keď máte hotovo, stlačíte tlačítko "pozvať" a úloha je vybavená.