Tím Porcia

Poskytujeme prvotriedne služby pre ľudí, ktorí hľadajú špičkovú starostlivosť o svoj biznis. Máme široké vedomosti z rôznych odvetví, ktoré sme sa po uplynulé roky naučili od iných špecialistov. Prišli sme k nim prácou pre agentúry, veľké medzinárodné značky či štátnu správu. Zoznámte sa s nami.

Mikuláš Vidán

Art director

,,Kombinácia grafického dizajnu a marketingu zohráva kľúčovú úlohu v tvorbe úspešného podnikania. Všetci chceme vyskočiť z radu a uspieť na poli silnej konkurencie. Je preto nutné spojiť svoje sily so skúsenými špecialistami, ktorí vám pomôžu vybudovať silnú značku pomocou overených postupov.”
Grafickému dizajnu sa venuje od strednej školy, kde študoval propagačnú grafiku. Po maturite vyštudoval animovanú tvorbu, aby dokázal svojej grafike dodať život.
Popri štúdiu započal svoju profesionálnu kariéru v digitálnej agentúre. V tíme špecialistov sa popri práci grafického dizajnéra naučil, ako funguje marketing na internete.
Po ukončení štúdia animovanej tvorby začal pracovať pre medzinárodnú firmu, kde tvoril vizuálnu stratégiu pre niekoľko značiek.
Tu pracoval na širokej škále projektov s rôznym zameraním od tvorby tvorby tlačovín, ilustrácií, dizajnu webov až po produkciu animovaných videí. Popri práci sa venoval ďalším projektom pre rôznych klientov ako freelancer.
Mikuláš Vidán

Mikuláš Vidán

Creative Director

Alex Bajús

Web developer

“Som vždy pripravený vám podať pomocnú ruku pri tvorbe komplexných webových služieb, ale aj “malých” webových projektov.”
Na strednej škole študoval spolu s Mikulášom propagačnú grafiku. Po štúdiu sa ich cesty rozdelili a on išiel študovať programovanie a informatiku.
Po dokončení vysokej školy pracoval pre viaceré spoločnosti, napríklad sa uplatnil prácou pre štátnu správu.
Pracoval na množstve projektov rôzneho zamerania a ako univerzitný programátor budoval systémové moduly.
Je pripravený vložiť svoje skúsenosti do projektov našich klientov, aby všetko fungovalo ako hodinky.
Alex Bajús

Alex Bajús

Web Developer
Mikuláš Vidán

Mikuláš Vidán

Art Director
Alex Bajús

Alex Bajús

Web Developer